• customers
 • customers
 • customers
MIRË SE VINI NË jun Hong

Avantazhet tona

 • Top dhe profesional

  prodhues i lartë dhe profesionale me 13 vjet përvojë
 • Siguroi Quality Management System

  cilësia e të gjitha produktet "është e sigurt, CE dhe standarde ISO9001 ndërkombëtare të miratuara
 • Perfect pas shitjes shërbimi

  1 vit garanci për të gjitha produktet dhe një profesionist pas shërbimit ekipi i cili ofruar trajnime dhe instalimin për konsumatorët, mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës
 • R & D e teknologjisë së zbulimit Strong

  një ekip profesional teknik për zhvillimin dhe hulumtimin në fushën e zbulimit metalike, me qëllim për të aplikuar teknologjitë më të avancuara në produktet.

Rreth nesh

Junhong Electronic & Technology (Dongguan) Co, Ltd, është një prodhues detektor Metal që nga viti 2005, i specializuar në R & D e teknologjisë së zbulimit të sigurisë. Ne kemi të ndryshme të produkteve varg: Ecni nëpër detektorë metali, dorë të mbajtur detektorë metali, skaner valixhe X-ray, X-Ray Body Scanner, Underground Metal detektor, Industrial Metal detektor, Checkweigher, Temperatura Infrared Body Detection System; Eksploziv Detector, Under sistemeve të mbikqyrjes automjet; etj të cilat janë përdorur gjerësisht në sigurinë dhe industritë e lidhura.

 • 2
 • 1
 • _MG_5321
 • _MG_5332

Shërbimi ynë

 • Sales Para- Shërbimi

  Junhong elektronike do të ofrojë klientëve të qëllimshme pa i skemës së procesit të prodhimit, duke përfshirë konsultime teknike, prerja e mostrës, përzgjedhjen e pajisjeve, të zhvilluar dhe të rregulloje ose të përshtatin në bazë nga nevojat e veçanta të konsumatorëve.
 • instalim

  Ne do të dërgojë inxhinier tonë për kompaninë klientit tonë për instalimin dhe trajnimin teknik. Të gjitha termat duhet të diskutohen.
 • mirëmbajtjen e pajisjeve

  Junhong elektronike do të ofrojë një gamë të plotë të punës së shërbimit. Junhong Electronic premton: 1 vit garanci për pajisjet nga data e instalimit dhe testimit. Nëse makina plotëson veprojnë probleme, Junhong elektronike premton të ofrojë zgjidhje për përdoruesit brenda 24hours. Pajisje garanci skadon, për të siguruar mirëmbajtjen gjatë gjithë jetës.
 • Trajnimi teknik

  Junhong elektronike ofrojnë trajnime teknike falas, pas instalimit dhe rregullim në faqen përdoruesit, trenit një / dy personelit të operatorit dhe mirëmbajtja respctively. Trajnimi përfshin parimin e lazerit, pajisjet e ndërtimit, përshkrimin e procesit, mirëmbajtjen e pajisjeve, sigurinë lazer, procedurat operative dhe trobleshooting thjeshtë.

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !