• customers
 • customers
 • customers
ДОБРЕДОЈДОВТЕ со Jun ХОНГ

нашите предности

 • Врвот и професионални производител

  врвот и професионална производителот со 13 години искуство
 • Увери систем за управување со квалитет

  Обезбеден е квалитетот на сите производи, CE и ISO9001 меѓународен стандард одобрен
 • Совршен по продажбата на услуги

  1 година гаранција за сите производи и професионален тим по-сервис кој обезбедува обука и инсталација за клиенти, доживотно одржување
 • Силен R & D на технологија за откривање на

  професионален технички тим за развој и истражување во областа за откривање на метал, со цел да се применува повеќе напредни технологии во производи.

за нас

Junhong електронски и технологија (Dongguan) копродукции, Ltd е професионална производител на метал детектор од 2005 година, специјализирана за истражување и развој на технологија за откривање на безбедност. Имаме различни производи се движат: Прошетка низ детектори за метал, рака одржа метал детектори, рентген багаж скенери, рентген тело скенер, Подземна метал детектор, индустриски метал детектор, за проверка, систем за откривање Инфрацрвен температурата на телото; Експлозиви детектор, Под надзор системи на возилото; итн, кои се широко се користат во безбедноста и сродни индустрии.

 • 2
 • 1
 • _MG_5321
 • _MG_5332

нашите услуги

 • Пред сервис Продај

  Junhong Електронски ќе понуди намерно корисниците без шема процесот на производство, вклучувајќи ги и техничките консултации, сечење примерок, опрема селекција, се развие и да ги прилагодите или да го адаптирате според со посебни потреби на клиентите.
 • инсталација

  Ние ќе ја испрати нашиот инженер на компанијата на нашите клиенти за инсталација и техничка обука. треба да се разгледаат сите услови.
 • опрема за одржување

  Junhong Електронски ќе се обезбеди целосен опсег на работниот стаж. Junhong Електронски ветува: 1 година гаранција за опремата од датумот на инсталација и тестирање. Ако на машината ги исполнува оперативни проблеми, Junhong Електронски ветува дека ќе понуди решение за корисникот во рок од 24hours. гаранција опрема истекува, да се обезбеди доживотна одржување.
 • техничка обука

  Junhong Електронски понуди бесплатна техничка обука, по инсталација и прилагодување на сајт корисникот, билети за една / две персонал оператор и одржување respctively. Обуката вклучува принципот на ласер, градежни алати и опрема, процесот опис, опремата за одржување, безбедност ласер, оперативни процедури и едноставен trobleshooting.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Online Chat !